Šetríme na kanceláriách, šéfoch, daniach a zisku (nič z toho nemáme), preto sme schopní vám prinášať služby za cca. polovicu komerčných cien.

V karaváne máme od ostrieľaných guruov, ktorí aj s kokosovým orechom v ruke naťukajú profi kód, až po začiatočníkov, ktorí sú ale o to lacnejší. Máme vyše 10 ročné skúsenosti s IT riešeniami od jednočlovekových organizácií až po veľké firmy. A máme kontakty na veľa ajťákov.

Šetríme na kanceláriách (žiadne nemáme), šéfoch (fungujeme slobodne a zodpovedne, takže sa viac riadime sami a robíme menej manažmentu), daniach (sme OZ, nie firma), zisku (žiadny negenerujeme).

Sme preto schopní vám prinášať služby cca. za polovicu komerčných cien (orientačne 10-20 Eur/hod.).

U klientov, ktorí potrebujú veľmi šetriť, si dávame záležať na tom, aby sa používali stabilné a jednoduché technológie. Chceme, aby bolo možné sa ich dlho nedotýkať a zároveň aby bolo jednoduché nájsť nového človeka, ktorý s nimi bude vedieť v budúcnosti pracovať.

Ak už vôbec nemáte peniaze, vieme sa s vami bezplatne stretnúť a ukázať vám, ako si veľa vecí môžete spraviť sami (napr. takéto weby). Na internete je dosť užitočných free toolov.

Robíme aj pre firmy.